влевовправо
-30%Дитячий генератор мильних бульбашок на батарейках, Синій з жовтим / Пістолет для мильних бульбашок / Бластер з бульбашками
- В наявності
- Код: 23457081501
327,27 ₴
229,09 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій із жовтим |
- Ціна: 229,09 ₴








