влевовправо
-30%Інтерактивна іграшка собака Бульдог, на батарейках, 13 см, Mecha Dog R11, Зелений / Танцююча іграшка собака робот
- В наявності
- Код: 23457493501
427,36 ₴
299,15 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Рухома, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 10 см |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 299,15 ₴








