влевовправо
-30%Дитячий вертоліт на акумуляторі, від USB, Induction Flyer, Фіолетовий / Індукційна іграшка / Іграшковий вертоліт
- В наявності
- Код: 23457393801
284,29 ₴
199 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Вертоліт |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
- Ціна: 199 ₴









