влевовправо
-30%Пенні борд з колесами з світящими колесами, до 80кг, 55х15см, Бірюзовий / Скейтборд / Дитячий круїзер скейт / Пенніборд
- В наявності
- Код: 23457715001
707,30 ₴
495,11 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Жорсткість коліс | 90А |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Пенні борд |
| Колір | Бірюзовий |
| Виробник | Penny |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 495,11 ₴






