влевовправо
-30%Дитячий самокат із сидінням 5в1, до 90кг, Зелений / Самокат для дітей / Самокат коляска / Самокат з ручкою
- В наявності
- Код: 23458342802
3 279,09 ₴
2 295,36 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 60 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 4 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті, Захисний бортик |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 295,36 ₴









