влевовправо
-30%Дитячі ходунки — каталка, розвиваючі, 41х33х39 см, Рожеві / Ходунки дитячі з ігровою платформою / Каталка дитяча
- В наявності
- Код: 23459247701
1 021,44 ₴
715,01 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Ігрові підвіски, Звукові ефекти, Ігрова панель, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 715,01 ₴






