влевовправо
-30%Стіл для малювання Projector Painting з проєктором RPY 222-2 рожевий, Жовтий
- В наявності
- Код: 23457433501
402,35 ₴
281,64 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 29.5 см |
| Довжина | 24 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 35.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип творчості | Рисові |
| Довжина: | 24 |
- Ціна: 281,64 ₴









