влевовправо
-30%Дитячий складаний розвивальний термокилимок 148*177 см, Ведмедик + Дорога / Двосторонній розвивальний килимок
- В наявності
- Код: 23457043806
712,86 ₴
499 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Матеріал | EVA |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант забарвлення | Ведмедик + Дорога |
| Довжина: | 2000 |
- Ціна: 499 ₴









