влевовправо
-30%Ігровий набір, "Цуценя Рекс", фігурка, будиночок, аксесуари / Дитячий набір цуценя / Фігурка Цуценя
- В наявності
- Код: 34570378002
564,29 ₴
395 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 221 г |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонаж | Цуценя Рекс |
- Ціна: 395 ₴






