влевовправо
-30%Намет-вігвам для дітей, 180х140х140 см, Світло-зелений / Дитячий ігровий намет/Ігровий будиночок
- В наявності
- Код: 23459110201
984,29 ₴
689 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-зелений |
- Ціна: 689 ₴









