влевовправо
-30%Самокат міський для дорослих, складний, iTrike SR2-018-10-GR Зелений / Самокат двоколісний / Двоколісний самокат
- В наявності
- Код: 34570384901
4 717,14 ₴
3 302 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Виробник | iTrike |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 3 302 ₴






