влевовправо

Каталка толокар машинка з високою спинкою та багажником Doloni 0141/02, Фіолетовий/ Дитяча машинка каталка / Машинка толокар
- В наявності
- Код: 34570135601
1 041,43 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 49 см |
| Довжина | 61 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 041,43 ₴








