влевовправо
-30%Дитячий ігровий магазин-прилавок 33 предмети (38.5х37х20см), Кремовий / Ігровий набір Супермаркет / Магазин-прилавок іграшковий
- В наявності
- Код: 34570708601
888,57 ₴
622 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 33 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кремовий |
- Ціна: 622 ₴







