влевовправо

Каталка толокар машинка з багажником, від 2 років, до 35 кг, Doloni 0141/11, Білий / Дитяча машинка каталка / Машинка толокар
- Немає в наявності
- Код: 345701356
1 110 ₴
+380 (75) 686-78-93
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 49 см |
| Довжина | 61 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 110 ₴








