влевовправо
-30%Дитяче автокрісло "Бустер", 7-12років, 135-150 см, Чорно-сірий / Автокрісло бустер / Дитяче автосидіння / Підкладка в авто для
- В наявності
- Код: 3042115396
712,86 ₴
499 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Анатомічна подушка | Так |
| Бустер | Так |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорно-сірий |
- Ціна: 499 ₴









