влевовправо
-30%Дитячий манеж з баскетбольним кільцем 126х126х62 см, Синій / Великий манеж для дітей / Ігровий манеж для малюка
- В наявності
- Код: 23459277801
1 698,57 ₴
1 189 ₴
+380 (75) 686-78-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розміри в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 620 мм |
| Довжина | 1260 мм |
| Ширина | 1260 мм |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення манежу | поліестерова тканина, сітчаста тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 189 ₴







